Ustronie Morskie

W sprzedaży ostatnie gotowe apartamenty

Weź głęboki oddech

A gdyby tak mieć własny apartament nad samym morzem? Lokalizacja MOON Residence zaledwie kilka kroków od plaży to szum morza, jego zapach oraz widok aż po horyzont. Duże przeszklenia, balkony, loggie i tarasy ze szklanymi balustradami rozświetlają wnętrza apartamentów.

40m od brzegu morza

MOON Residence w Ustroniu Morskim to kameralna inwestycja w pierwszej linii zabudowy, składająca się z wyjątkowych 25 apartamentów, z których większość posiada widok na morze. Na najwyższej kondygnacji zaprojektowano apartamenty dwupoziomowe. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa.

Nie tracąc ani minuty

Czasu nie można go wydobyć, nie można go zgromadzić, nie daje się go przenieść, zatrzymać, ani przyjąć w bezpośredniej formie. Bliskość to niezależność - Morze Bałtyckie znajduje się na wyciągnięcie ręki od inwestycji MOON Residence.

Od pierwszego wrażenia

Swój niezwykły urok Ustronie Morskie zawdzięcza unikatowemu położeniu na klifie, szerokim plażom z drobnym jasnym piaskiem oraz malowniczym wschodom i zachodom słońca. Sąsiedztwo lasów sosnowych zapewnia wyjątkowy i korzystny dla zdrowia mikroklimat.

Doskonała inwestycja

Własny całoroczny apartament nad brzegiem morza w otoczeniu zabudowy willowej, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury nadmorskiej miejscowości turystycznej to bezpieczna lokata kapitału zapewniająca regularne zyski z wynajmu. Inwestorom, którzy zamierzają wykorzystywać swój apartament do wynajmu krótkoterminowego, będzie przysługiwać prawo do odliczenia podatku VAT z tytułu nabycia apartamentu. 

Bezpieczna transakcja

MOON Residence jako jedna z niewielu inwestycji na polskim wybrzeżu realizowana w oparciu o zapisy ustawy deweloperskiej. Wpłaty na poczet zakupu chronione są na mieszkaniowym rachunku powierniczym. Apartamenty są lokalami mieszkalnymi co zapewnia niższe koszty ich utrzymania, a do ich zakupu można wykorzystać kredyt hipoteczny.

Sprawdzony deweloper

Firma Arkadia Park to doświadczony i bezpieczny finansowo deweloper realizujący z powodzeniem projekty mieszkaniowe od 19 lat. Daje to pewność terminowej realizacji inwestycji oraz wysokiego standardu. Inwestycja MOON Residence realizowana jest w ramach marki Arkadia Park Premium.

Obsługa apartamentów
przez VacationClub™

VacationClub™ to profesjonalny operator apartamentów wakacyjnych w polskich kurortach nad Bałtykiem i w górach. Dołącz do grona Hotelarzy VacationClub™ i czerp zyski ze swojego apartamentu oddając go w zarządzanie oraz korzystaj z przywilejów Klubu Hotelarza™. Dowiedz się więcej TUTAJ

Aranżacje wnętrz

Dla inwestycji MOON Residence opracowany został specjalny model aranżacji wnętrz dostępny w trzech wariantach: MoonRiver, MoonLight oraz MoonWalk. Za realizację pakietów wykończeniowych odpowiada firma APARTLOOK posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości nadmorskich. W celu otrzymania pełnej informacji na temat pakietów wykończeniowych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Portfolio projektów zrealizowanych przez APARTLOOK znajdziesz TUTAJ.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty zlokalizowane są na klifie, w pierwszej linii zabudowy, w centrum Ustronia Morskiego, kilka kroków od pięknej plaży.

40
metrów od plaży

25
apartamentów

III kw. 2023
termin realizacji

Tylko 40m

od brzegu morza

Apartamenty

od 25 do 64 mkw.

Winda

od poziomu garażu

Hala garażowa

Indywidualne miejsca postojowe

Antresole

na najwyższym piętrze

 

Monitoring

System kamer

Wyszukaj mieszkanie
Jakiego lokalu szukasz?

Indywidualne rozwiązania

Specjalnie opracowany model aranżacji wnętrz dostępny jest w czterech wariantach, od projektu do realizacji.

Formularz kontaktowy

  Biuro sprzedaży

  Adres

  ul. Fredry 1/U2, 67-100 Nowa Sól
  pon - pt: 9:00 - 17:00, sb: 9:00 - 13:00

  Sprzedaż mieszkań

  +48 532 11 00 44

  Natalia Kątna
  kierownik ds. sprzedaży mieszkań

  Kredyty hipoteczne

  +48 691 353 746

  Krzysztof Ligucki
  Specjalista ds. kredytów hipotecznych

  Email

  sprzedaz@arkadiapark.pl

  Dodawanie do schowka...
  Mieszkanie zostało dodane do schowka
  Zobacz w schowku
  To mieszkanie jest już w schowku
  Maksymalna ilość mieszkań w schowku to 6

  Copyright © ARKADIA PARK wszelkie prawa do treści na stronie www zastrzeżone.
  Niniejsza strona internetowa ma wyłącznie charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje oraz zagospodarowanie terenów mają charakter poglądowy.

  Informacje zawarte na tej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej ani zapewnienia w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 66 ¹ Kodeksu Cywilnego.
  Design: Proformat

  envelopephone-handsetmap-markercrossmenu