Mieszkanie bez wkładu własnego

29 lipca 2022

Mieszkania od Arkadia Park kwalifikują się do rządowego programu „mieszkanie bez wkładu własnego”.

Czy warto zainteresować się rządowym programem „mieszkanie bez wkładu własnego”? Na pewno warto przeanalizować tą propozycje. Wszystkie mieszkania z naszej oferty w Nowej Soli są dostępne bez konieczności angażowania własnego wkładu finansowego. 

Ostatnie mieszkania na osiedlu Armii Krajowej w Nowej Soli – Etap II

Z pomocą gwarantowanego kredytu mieszkaniowego możesz nabyć nowe mieszkanie w jednej z najciekawszych naszych inwestycji - Os. Armii Krajowej. W sprzedaży pozostały ostatnie mieszkania 2,3 i 4 pokojowe. Do mieszkania można nabyć indywidualne zewnętrzne miejsce postojowe, miejsce w hali garażowej oraz komórkę lokatorską. Wszystkie mieszkania dostępne są w cenie 5890 zł/m2 brutto. Inwestycja została zakończona, obecnie trwają formalne procedury odbioru budynku. Termin przekazania kluczy wyznaczony został na połowę września 2022.

Mieszkania na zielonym os. 6.Dzielnica

W ramach rządowego programu „mieszkanie bez wkładu własnego” dostępne są również mieszkania na os. 6.Dzielnica w Nowej Soli. Wolne są ostanie lokale w budynku nr 6 (Etap I), który będzie gotowy do przekazania nabywcom już w grudniu 2022. Z kolei na czerwiec 2023 zaplanowaliśmy przekazanie mieszkań w budynku 6A (Etap II). W etapie II czeka na klientów specjalna cena: 5690 zł/m2 brutto. Osiedle jest wyjątkowe pod względem swojej lokalizacji w otoczeniu zieleni, terenów spacerowych, ścieżek rowerowych oraz kameralnego charakteru.

Umów się na spotkanie w sprawie zakupu „mieszkania bez wkładu”.

Zapraszamy na spotkanie z naszym specjalistą do spraw  kredytów hipotecznych aby sprawdzić swoją zdolność kredytową w ramach programu „mieszkanie bez wkładu własnego”. W celu umówienia spotkania zadzwoń pod nr 532 11 00 99 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zapraszamy!

Zobacz także:

Copyright © ARKADIA PARK wszelkie prawa do treści na stronie www zastrzeżone.
Niniejsza strona internetowa ma wyłącznie charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje oraz zagospodarowanie terenów mają charakter poglądowy.

Informacje zawarte na tej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej ani zapewnienia w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 66 ¹ Kodeksu Cywilnego.
Design: Proformat

phone-handsetcrossmenu