6.Dzielnica - I etap zakończony.

26 stycznia 2023

Z ogromną satysfakcją informujemy, że I etap inwestycji 6.Dzielnica został zakończony, a nabywcy rozpoczęli odbiór kluczy do swoich mieszkań ponad miesiąc przed terminem założonym w umowach deweloperskich.

6.Dzielnica, jak każda z naszych inwestycji jest traktowana przez nas bardzo indywidualnie. Jest to wyjątkowa przestrzeń składająca się z kameralnych budynków o nienachalnej architekturze, wykończonych starannie w najdrobniejszych szczegółach.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się na żywo z walorami inwestycji, detalami i jakością wykończenia wszystkich elementów budynku, z częściami wspólnymi włącznie. Bardzo nas cieszy, że już niebawem wprowadzą się pierwsi mieszkańcy i 6.Dzielnica zacznie żyć.

Prace przy realizacji kolejnych etapów trwają. II etap zakończony zostanie w II kwartale bieżącego roku, a III etap wraz z którym wybudowany zostanie plac zabaw zostanie oddany do użytkowania na przełomie 2023/2024r.

Zobacz także:

Copyright © ARKADIA PARK wszelkie prawa do treści na stronie www zastrzeżone.
Niniejsza strona internetowa ma wyłącznie charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje oraz zagospodarowanie terenów mają charakter poglądowy.

Informacje zawarte na tej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej ani zapewnienia w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 66 ¹ Kodeksu Cywilnego.
Design: Proformat

phone-handsetcrossmenu