ARKADIA PARK INFORMACJE

image description
image description
image description

ARKADIA PARK Deweloper

Od 2005 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania, domy szeregowe oraz lokale handlowo-usługowe w Nowej Soli. Oddaliśmy do użytku ponad 120 domów szeregowych i ponad 200 lokali mieszkalnych. Od 2015 r. realizujemy największą w Nowej Soli inwestycję mieszkaniową pod nazwą Osiedle Paderewskiego, która obejmuje budowę 215 mieszkań. Na początku 2018 roku rozpoczeliśmy realizację nowej inwestycji pod nazwą Osiedle Fredry, obejmującej budowę 75 lokali mieszalnych oraz lokali usługowych. Przywiązujemy dużą wagę do terminowości i solidności, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu.

Przebieg procesu INWESTYCYJNEGO

Kompleksowo czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na naszych osiedlach. Dajemy Klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służymy merytorycznym wsparciem.

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i podwyższony standard oferowanych mieszkań. Dzięki temu poszczególne etapy inwestycji oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem. Przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe.

NASZE INWESTYCJE

Nasze inwestycje realizowane są zawsze w starannie dobranych lokalizacjach. Wyróżnia je podwyższony standard. Na terenach inwestycji znajduje się zawsze pełna infrastruktura zewnętrzna: drogi, chodniki oraz miejsca postojowe. W naszych działaniach stawiamy na spójność architektoniczną i przemyślane rozwiązania projektowe, które sprawiają, że na naszych osiedlach mieszka się komfortowo. Zakup mieszkań na naszych osiedlach to bezpieczna i pewna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości.

Bogata oferta komfortowych metraży w doskonałych lokalizacjach, podwyższony standard oraz terminowość i rzetelność sprawiają, że Klienci, którzy nam zaufali często powracają, dokonując zakupu kolejnych mieszkań. Zapraszamy.