ARKADIA PARK INFORMACJE

image description
image description
image description
image description

ARKADIA PARK Deweloper

Od 2005 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania, domy szeregowe oraz lokale handlowo-usługowe. Oddaliśmy do użytku setki nowych mieszkań oraz domów szeregowych o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 50.000m2. Największe inwestycje zrealizowane w Nowej Soli to Osiedle Arkadia (52 domy szeregowe), Osiedle Zielone Tarasy (49 domów szeregowych) Osiedle Paderewskiego (215 mieszkań), Osiedle Fredry (75 lokali mieszalnych oraz 5 lokali usługowych). Obecnie prowadzona jest inwestycja Os. Majowe - obejmująca realizację nowoczesnego apartamentowaca z halą garażową (39 mieszkań) oraz inwestycja Os. Armii Krajowej 7 (108 mieszkań). Ponadto, w przygotowaniu są kolejne inwestycje w Nowej Soli oraz w Zielonej Gorze, których realizacja rozpocznie się w 2021r.

Przywiązujemy dużą wagę do terminowości i solidności, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu.

Przebieg procesu INWESTYCYJNEGO

Kompleksowo czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na naszych osiedlach. Dajemy Klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służymy merytorycznym wsparciem.

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i podwyższony standard oferowanych mieszkań. Dzięki temu poszczególne etapy inwestycji oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem. Przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe.

NASZE INWESTYCJE

Nasze inwestycje realizowane są zawsze w starannie dobranych lokalizacjach. Wyróżnia je podwyższony standard. Na terenach inwestycji znajduje się zawsze pełna infrastruktura zewnętrzna: drogi, chodniki oraz miejsca postojowe. W naszych działaniach stawiamy na spójność architektoniczną i przemyślane rozwiązania projektowe, które sprawiają, że na naszych osiedlach mieszka się komfortowo. Zakup mieszkań na naszych osiedlach to bezpieczna i pewna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości.

Bogata oferta komfortowych metraży w doskonałych lokalizacjach, podwyższony standard oraz terminowość i rzetelność sprawiają, że Klienci, którzy nam zaufali często powracają, dokonując zakupu kolejnych mieszkań. Zapraszamy.